O nás

PREČO JE UBYTOVANIE V PENZIÓNE SEVERKA VÝBORNÝ NÁPAD

Penzión Severka

Penzión začal svoju prevádzku v roku 2005. Je vkusne a kvalitne zariadený s dôrazom na drevo a oravské prostredie, čím poskytuje moderné ubytovanie hotelového typu.

Izby

Penzión Severka má ubytovanie s kapacitou 43 lôžok a 16 prísteliek.

Free Wifi

V celom objekte penziónu Severka je možnosť využiť rýchlu WiFi sieť.

Privátny wellness

Navštívte náš privátny wellness s fínskou aj infračervenou saunou, masážnou vaňou a masážnou sprchou.

Reštaurácia a kaviareň

V objekte sa nachádza okrem kaviarne, kde si môžete vychutnať skvelú kávu aj reštaurácia, ktorá ponúka výbornú oravskú kuchyňu.

Akceptujeme platbu kartou

V celom objekte je možnosť platiť kreditnou kartou.

Požičovňa bicyklov

Zabezpečujeme možnosť zapožičania bicyklov a vy tak môžete objavovať zákutia Oravy.

Vlastné parkovisko

Parkovanie zdarma monitorované kamerovým systémom.

Úschovňa

Možnosť úschovne cenných vecí v trezore. Taktiež ponúkame bezplatnú úschovňu lyží, bicyklov, kočíkov.

Telefón na izbe

Každá izba v našom penzióne je vybavená telefónom s priamym napojením na recepciu.

Krásne prostredie, zdravá príroda a dostatok príležitostí pre trávenie voľného času - to všetko predurčuje Oravu ako ideálne miesto pre pobyt celej rodiny v tomto kúte Slovenska.

V penzióne Severka sa snažíme vytvoriť príjemné prostredie, aby ste sa u nás cítili ako doma. Všetky priestory sú nefajčiarske. Penzión je zaradený ako "Zariadenie priateľské k deťom a rodinám".

V detskej herni sú vo chvíľach oddychu, alebo nepriaznivého počasia k dispozícii kôš s hračkami, detské knižky, spoločenské hry, DVD s rozprávkami.

Pre ubytovaných aj okoloidúcich návštevníkov ponúka priestor na príjemné posedenie pri vybraných špecialitách nefajčiarska reštaurácia, zariadená v drevenom štýle, priamo v penzióne, s kapacitou približne 45 miest.

V jedálnom lístku nájdete široký sortiment jedál slovenskej a medzinárodnej kuchyne.

Obľúbeným miestom na vypitie chutnej kávy, či nápoja je kaviareň. Po celom dni Vám iste padne vhod posedenie či oddych v tomto kútiku penziónu a taktiež si tu nájde svoje miesto každá dobrá partia priateľov, ktorá sa chce domácky uvoľniť, porozprávať či zabaviť.

Po celodennej túre, či inom športovom vyžití oceníte komplexné relaxačné služby penziónu. Doprajte svojmu telu i duši oddych a vychutnajte si chvíle od rušného sveta.

Pokúkame: infrasauna, fínska sauna, masážny sprchovací box, vertikálne turbo solárium.

Pre obchodné rokovania, školenia, semináre, oslavy, spoločenské akcie ponúkame konferenčné priestory s kapacitou cca 50 miest.

Príjemne ladený interiér s možnosťou variabilného využitia stolov Vám poskytne určite pohodlie a komfort prostredia. Ponúkame možnosť zabezpečenia školiacej techniky a využitia reštauračných služieb.

Počas školenia sme schopní zaistiť teplé a studené občerstvenie, kávu, čaj, nápoje. Na požiadanie Vám môžeme zorganizovať hudobný večer so živou hudbou. V prípade záujmu o fakultatívne výlety sprostredkujeme odvoz aj dovoz.

0
Rokov

Už 15 rokov sme tu pre Vás!

0
Izieb

Máte na výber z viac ako 20 priestraných a krásnych izieb

0
Hodnotenie

Penzión Severka dostal hodnotenie od spoločnosti Booking hodnotenie 7, 9.

Recenzie

Sme radi, keď môžeme nechať rozprávať tých, ktorí už u nás boli.

Scroll to Top